Vigurelementide projekt

Koostööprojekt „Vigurelemendid“ toetab üldhariduskoolides jalgratturikoolituse sõiduõppe mitmekesistamiseks ja läbiviimiseks vigursõiduelementide komplekti soetamist ja valmistamist.

Projekt toetab liikluskasvatuse lõimimist erinevate ainetundide kaudu – õpetajate juhendamisel saavad õpilastel ise meisterdada jalgratturi koolituseks vajalikke elemente.

Valmis vigursõiduelementide komplekti kuulub:

koonused 26 tk (20 väikest ja 6 suurt), klotsid (50180) või muu alternatiivlahendus harjutuselementide mahamärkimiseks,

keti kandmise element, kiik, rajalaud, kaldtee, stopplatt, liiklusmärkide komplekt (15 tk), teemärgistusvärv, piirdelint.

Täpsem info projekti tutvustuse failist.

 

Projektis osalemiseks tuleb pöörduda oma maakonna eksperdi poole

Maakonna ekspertide kontaktid:

Põhja regioon (Tallinn, Harjumaa, Raplamaa)
 Eve-Mai Valdna (Tallinn)  eve-mai.valdna@mnt.ee 611 9353 // 50 78 232
 Liis Sepp (Harjumaa)  liis.sepp@mnt.ee 611 9349 // 5683 8533
 Gerli Grünberg (Raplamaa)  gerli.grynberg@mnt.ee // 5305 4499
Lõuna regioon (Tartumaa, Põlvamaa, Jõgevamaa, Valgamaa, Võrumaa)
 Kai Kuuspalu (Valgamaa)  kai.kuuspalu@mnt.ee 738 3854 // 5330 5604
 Kerli Tallo (Põlvamaa, Võrumaa)  kerli.tallo@mnt.ee 782 7309 // 5568 1491
 Reesi Efert (Jõgevamaa, Tartumaa)  reesi.efert@mnt.ee 738 3853 // 5373 3489
Ida regioon (Järvamaa, Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa)
 Diana Okas (Järvamaa, Lääne-Virumaa)  diana.okas@mnt.ee 325 8725 // 5667 1000
 Darja Lukašenko-Tšistotin (Ida-Virumaa) darja.lukasenko@mnt.ee // 5336 5592
Lääne regioon (Pärnumaa, Viljandimaa, Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa)
 Marika Luik (Pärnumaa)  marika.luik@mnt.ee // 5615 6709
 Sirli Tallo (Viljandimaa)  sirli.tallo@mnt.ee 435 5637 // 5340 2691
 Solveig Edasi (Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa)  solveig.edasi@mnt.ee 472 0090 // 5302 8222