Vigurelementide projekt

Koostööprojekt „Vigurelemendid“ toetab üldhariduskoolides jalgratturikoolituse sõiduõppe mitmekesistamiseks ja läbiviimiseks vigursõiduelementide komplekti soetamist ja valmistamist.

Projekt toetab liikluskasvatuse lõimimist erinevate ainetundide kaudu – õpetajate juhendamisel saavad õpilastel ise meisterdada jalgratturi koolituseks vajalikke elemente.

Valmis vigursõiduelementide komplekti kuulub:

koonused 26 tk (20 väikest ja 6 suurt), klotsid (50180) või muu alternatiivlahendus harjutuselementide mahamärkimiseks,

keti kandmise element, kiik, rajalaud, kaldtee, stopplatt, liiklusmärkide komplekt (15 tk), teemärgistusvärv, piirdelint.

Täpsem info projekti tutvustuse failist.

 

Projektis osalemiseks tuleb pöörduda oma maakonna eksperdi poole

Maakonna ekspertide kontaktid:

Darja Lukašenko-Tšistotin (Ida-Virumaa)  darja.lukasenko@mnt.ee 337 2684 // 5336 5592
Diana Okas (Lääne-Virumaa)  diana.okas@mnt.ee 325 8725 // 5667 1000
Eve-Mai Valdna (Tallinn)  eve-mai.valdna@mnt.ee 611 9353 // 507 8232
Gerli Grünberg (Raplamaa)  gerli.grynberg@mnt.ee // 5305 4499
Kerli Tallo (Võrumaa)  kerli.tallo@mnt.ee // 5568 1491
Liis Sepp (Harjumaa)  liis.sepp@mnt.ee 611 9349 // 5683 8533
Marika Luik (Pärnumaa)  marika.luik@mnt.ee // 5615 6709
Reesi Efert (Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa)  reesi.efert@mnt.ee 738 3853 // 5373 3489
Sirli Tallo (Viljandimaa, Valgamaa, Järvamaa)  sirli.tallo@mnt.ee 435 5637 // 5340 2691
Solveig Edasi (Läänemaa, Saaremaa ja Hiiumaa)  solveig.edasi@mnt.ee 472 0090 // 5302 8222