Tudengite liiklusohutuse teemaliste lõputööde 2018 konverents

Maanteeametil on hea meel kutsuda Teid 11.oktoobril toimuvale Tudengite liiklusohutuse teemaliste lõputööde 2018 konverentsile. Konverentsil on oodatud osalema nii ülikoolide üliõpilased ja õppejõud, ametkondade esindajad kui ka omavalitsuste esindajad.

11. oktoobril toovad erinevate Eesti kõrgkoolide tudengid Teie ette oma liiklusteemalised lõputööd, millega nad hiljuti kaitsesid oma bakalaureuse või magistrikraadi. Lisaks on kutsutud esinema külalislektor Helsinki Ülikoolist. Nüüdseks juba traditsiooniks kujunenud konverentsi korraldamise abil soovime arendada koostööd ülikoolide, Maanteeameti ning omavalitsuste vahel liiklusohutuse probleemteemade uurimisel ja huvitavate lahenduste leidmisel. Täpsem päevakava.

Konverents toimub Tallinna Ülikoolis Astra majas Narva mnt 29, Euroopa saalis (ruum A 222) algusega kl 10.00. Veebivahendusel liituvad konverentsiga üliõpilased Sisekaitseakadeemiast (Kase 61, Tallinn, B-õppekorpus ruum B-235 (FBI-auditoorium)). Samuti on olemas võimalus jälgida otseülekannet veebis.

Kõikidel osaleda soovijatel palume registreeruda siin hiljemalt 3. oktoobriks. Veebiülekannet jälgida soovijatele edastame registreerumise põhiselt enne konverentsi päeva lingi.

Autoga tulijatel tasub teada, et parkimine Tallinna Ülikooli ümbruse parklates on tasuline.

Palun edastage kutse huvilistele oma asutuses või tutvusringkonnas.

 

Uute huvitavate kohtumisteni!

Lugupidamisega

Kai Kuuspalu
liiklushariduse ekspert | ennetustöö osakond
7383854 | 53305604
kai.kuuspalu@mnt.ee
Maanteeamet