Vaegnägijatele

Asud Transpordiameti liiklusõppematerjalide tellimiskeskuses. Siit saad tasuta tellida õppe-, juhend- ja teabematerjale, mis on mõeldud liikluskasvatusalase tegevuse toetamiseks ja läbiviimiseks.

Materjale saavad tellida:

  • haridusasutused,
  • noortekeskused,
  • autokoolid,
  • teised liiklushariduse ja -ohutusega tegelevad organisatsioonid.

NB! Enne tellima asumist tutvu kindlasti tellimistingimustega.

Materjalid on võimalik kätte saada:

  • Transpordiametist (Teelise 4, 10916 Tallinn) või
  • tellida need kohale kulleriga. Kullerteenus on tellijale tasuline. Teenust vahendab CARGOBUS OÜ (http://www.cargobus.ee), kes edastab arve tellija e-postile.

Küsimuste korral võta ühendust:

Kristi Juhkam, 5308 0161, kristi.juhkam@transpordiamet.ee

Liiklusaabits

Õpperaamat „Liiklusaabits"

Õppematerjal aitab õpetajal lõimida liiklusteemat igapäevasesse õppetöösse, sisaldades ülesandeid nii lapsele iseseisvaks lahendamiseks kui ka tunnis arutlemiseks. Raamat on mõeldud 1.–2. klassi õpilastele.
Loe edasi
Kergliikuri plakat

Plakat „Kergliikur"

Plakat tuletab meelde, et kergliikuriga liigeldes ollakse sõidukijuht ja peab käituma vastavalt – kandma kiivrit, sõitma üksi, jalakäijate läheduses vähendama kiirust, sõidutee peab ületama jalakäija kiirusel ning parkida tuleb teistega arvestavalt. Mõeldud tellimiseks haridusasutustele, noortekeskustele ja autokoolidele.
Loe edasi
Tark laps kooliteel

Infobrošüür „Tark laps kooliteel"

Materjalist leiab nõuandeid lapse igapäevaseks ohutuks liiklemiseks jalakäijana. Brošüür on mõeldud õpetajale jagamiseks koolieelikute ja I kooliastme lastevanematele.
Loe edasi