Vaegnägijatele

Kontaktid

Solveig Edasi

Solveig Edasi

Osakonnajuhataja ja Hiiumaa kontaktisik

solveig.edasi@transpordiamet.ee 5302 8222
Eve-Mai Valdna

Eve-Mai Valdna

Harjumaa ja Läänemaa kontaktisik

eve-mai.valdna@transpordiamet.ee 507 8232
Darja Lukašenko-Tšistotin

Darja Lukašenko-Tšistotin

Harjumaa ja Raplamaa kontaktisik

darja.lukasenko@transpordiamet.ee 5336 5592
Sirli Tallo

Sirli Tallo

Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Viljandimaa ja Pärnumaa kontaktisik

sirli.tallo@transpordiamet.ee 5340 2691
Diana Okas

Diana Okas

Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa ja Saaremaa kontaktisik

diana.okas@transpordiamet.ee 5667 1000
Katrin Kärner-Rebane

Katrin Kärner-Rebane

Üleriigiline arendus- ja koostöö ennetuse teemal

katrin.karner-rebane@transpordiamet.ee 513 9479
Kai Kuuspalu

Kai Kuuspalu

Üleriigiline arendus- ja koostöö liiklushariduse teemal

kai.kuuspalu@transpordiamet.ee 5330 5604
Reesi Efert

Reesi Efert

Üleriigilised projektid

reesi.efert@transpordiamet.ee 5373 3489
Kerli Tallo

Kerli Tallo

Digiõppevahendid ja sotsiaalsuhtlus

kerli.tallo@transpordiamet.ee 5568 1491
Liis Sepp

Liis Sepp

Üleriigiline arendus- ja koostöö mootorsõidukijuhi ja kaassõitja teemades

liis.sepp@transpordiamet.ee 5683 8533
Marika Luik

Marika Luik

Üleriigiline arendus- ja koostöö jalakäija, jalgratturi ja kergliikurijuhi teemades

marika.luik@transpordiamet.ee 5615 6709
Kristi Juhkam

Kristi Juhkam

Õppe- ja jaotusmaterjalid

kristi.juhkam@transpordiamet.ee 5308 0161