Vaegnägijatele

Kontaktid

Solveig Edasi

Solveig Edasi

Ekspert (Hiiumaa)

solveig.edasi@transpordiamet.ee 5302 8222
Kai Kuuspalu

Kai Kuuspalu

Liiklushariduse ekspert

kai.kuuspalu@transpordiamet.ee 5330 5604
Reesi Efert

Reesi Efert

Projektide ekspert

reesi.efert@transpordiamet.ee 5373 3489
Kerli Tallo

Kerli Tallo

Digiõppevahendite ja sotsiaalsuhtluse ekspert

kerli.tallo@transpordiamet.ee 5568 1491
Liis Sepp

Liis Sepp

Mootorsõidukijuhi teemade ekspert

liis.sepp@transpordiamet.ee 5683 8533
Kristi Juhkam

Kristi Juhkam

Õppe- ja jaotusmaterjalide peaspetsialist

kristi.juhkam@transpordiamet.ee 5308 0161
Eve-Mai Valdna

Eve-Mai Valdna

Piirkonna ekspert (Tallinn ja Harjumaa)

eve-mai.valdna@transpordiamet.ee 507 8232
Gerli Grünberg

Gerli Grünberg

Piirkonna ekspert (Pärnu, Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa, Raplamaa)

gerli.grynberg@transpordiamet.ee 5305 4499
Diana Okas

Diana Okas

Piirkonna ekspert (Narva, Ida-Virumaa, Lääne-Virumaa, Järvamaa, Jõgevamaa)

diana.okas@transpordiamet.ee 5667 1000
Darja Lukašenko-Tšistotin

Darja Lukašenko-Tšistotin

Piirkonna ekspert (Tallinn, Harjumaa)

darja.lukasenko@transpordiamet.ee 5336 5592
Marika Luik

Marika Luik

Kergliikleja teemade ekspert

marika.luik@transpordiamet.ee 5615 6709
Sirli Tallo

Sirli Tallo

Piirkonna ekspert (Tartu, Tartumaa, Valgamaa, Võrumaa, Põlvamaa, Viljandimaa)

sirli.tallo@transpordiamet.ee 5340 2691