Vaegnägijatele

Liikluskasvatus.ee - siit leiad, sõltumata vanusest ja peamistest liikumisviisidest, huvitavat, mitmekesist ning olulist infot liiklusohutuse teemadel. Siin on mänge, videoklippe ning muid infomaterjale.

Põnevat avastamist!

kutse tasuta veebinarile

Lasteaia- ja kooliõpetajatele suunatud tasuta veebinar

Head lasteaia- ja kooliõpetajad! Ootame teid osalema 12. novembril toimuvale veebinarile, kus tutvustame kahte uut õppevahendit – veebipõhine õpikeskkond Aga mina liiklen ohutult ja Liiklustarga liiklusmäng.
Loe lähemalt
Vaata mind bänner

Loovkonkurss „Vaata mind!"

Maanteeameti ennetustöö osakond kutsub 7.– 9. klassi noori osalema loovkonkursil „Vaata mind!". Teemaks on kõrvaliste tegevuste ennetamine ja/või enda nähtavaks tegemine liikluses. Konkursi eesmärk on panna noori mõtlema liikluses küsimusele „Miks?“ ning olema positiivseks eeskujuks oma eakaaslastele õigete liiklushoiakute ja -käitumise kujundamisel. Töid ootame 1. detsembrini.
Loe lähemalt
ootame nominente

Maanteeamet ootab nominente Liiklusohutuse auhinnale

Liiklusohutuse auhinnaga tänatakse selle valdkonna Eesti silmapaistvamaid kohalikke omavalitsusi, ettevõtteid, koostööpartnereid, sündmusi, õpetajaid ja ettevõtlikke inimesi. Kandidaate saab esitada kuni 19. oktoobrini 2020.
Loe nominentide esitamise kohta lähemalt

Lapse ohutu sõidutamine autos

lapse ohutu sõidutamine
Loe lähemalt

Valminud on uus õppematerjalide tellimiskeskus!

Tellimiskeskus
Vaata lähemalt

Jalgratturite koolitamine

jr koolitamine
Loe lähemalt