Vaegnägijatele

Liikluskasvatus.ee - siit leiad, sõltumata vanusest ja peamistest liikumisviisidest, huvitavat, mitmekesist ning olulist infot liiklusohutuse teemadel. Siin on mänge, videoklippe ning muid infomaterjale.

Põnevat avastamist!

Lasteaiaõpetajate liikluskoolitus õuesõppena

Lasteaiaõpetajate liikluskoolitus õuesõppena

Kutsume Sind osalema liikluskasvatust ja õues õppimist ühendaval koolituspäeval. Koolituse eesmärk on tutvustada Transpordiameti välja töötatud õppevahendeid ja põhimõtteid liikluskasvatuse läbiviimisel lasteaias ning õuesõppe võimalusi lapse üldise arengu toetamisel ning ümbritseva keskkonna/maailma tajumisel.
Loe lähemalt
Jr koolituse õpperaja elemendid veebivorm

Esita projekti „Jalgratturikoolituse õpperaja elemendid" sooviavaldus ja aruanne kodulehel

Projekti eesmärk toetada üldhariduskoolides jalgratturikoolituse sõiduõppe õppeprotsessi läbiviimist erinevate õpperajaelementide soetamise ja valmistamise kaudu. Koostööprojekt „Jalgratturikoolituse õpperaja elemendid“ toetab üldhariduskoolides läbiviidava jalgratturikoolituse praktilise sõiduõppe tundide tegevusi.
Loe lähemalt
Koolitus noortele

Koolitus põhikooli noortele „Iga pidu saab ükskord läbi“

Sellest õppeaastast pakume põhikooli noortele uut koolitust, mille sisuks on riskeeriva liikluskäitumise ennetamine. Koolitust viib läbi meie lepingupartner, kes sõlmib kokkulepped koolituse toimumiseks.
Loe lähemalt
Riskivälitmiskoolitus gümnaasiumile ja kutsekoolidele

Koolitus 11. klasside ja kutsekoolide II kursuse noortele „Selge pilt...!?“

Sellest aastast pakume taas 11. klasside ja kutsekoolide II kursuse õpilastele koolitust „Selge pilt...!?“. Koolitust viib läbi meie lepingupartner, kes saadab ise koolidele registreerumise info ning sõlmib kokkulepped koolituse toimumiseks.
Loe lähemalt

Infobrošüür lapsevanematele

lapse ohutu sõidutamine autos KL
Lugema!

Tule vabatahtlikuks!

Seisame ohutuse eest
Lugema!

Lastesari „Märka märki!"

märka märki
Vaatama!