Vaegnägijatele

Liikluskasvatus.ee - siit leiad, sõltumata vanusest ja peamistest liikumisviisidest, huvitavat, mitmekesist ning olulist infot liiklusohutuse teemadel. Siin on mänge, videoklippe ning muid infomaterjale.

Põnevat avastamist!

Selge pilt

Koolitus 11. klasside ja kutsekoolide II kursuse noortele „Selge pilt...!?”

Juba teist õppeaastat järjest pakume 11. klasside ja kutsekoolide II kursuse õpilastele koolitust „Selge pilt...!?”. Koolitust viib läbi meie lepingupartner, kes saadab ise koolidele registreerumise info ning sõlmib kokkulepped koolituse toimumiseks.
Loe lähemalt
Iga pidu saab ükskord läbi

Koolitus põhikooli noortele „Iga pidu saab ükskord läbi”

Juba teist õppeaastat järjest pakume põhikooli noortele koolitust, mille sisuks on riskeeriva liikluskäitumise ennetamine. Koolitust viib läbi meie lepingupartner, kes sõlmib kokkulepped koolituse toimumiseks.
Loe lähemalt
Lennuta teadlikult!

Droonide turvalise lennutamise info lapsevanemale

Kuidas lennutada drooni turvaliselt? Kes on käitaja ning kaugpiloot, millised on käitamise erinevad kategooriad? Sellest ning teistest seonduvatest teemadest saad lugeda meie uuel droonide sisulehel. Lennuta teadlikult!
Loe lähemalt
Jalgratturikoolituse õpperaja elemendid

Esita projekti „Jalgratturikoolituse õpperaja elemendid” sooviavaldus ja aruanne kodulehel

Projekti eesmärk toetada üldhariduskoolides jalgratturikoolituse sõiduõppe õppeprotsessi läbiviimist erinevate õpperajaelementide soetamise ja valmistamise kaudu. Koostööprojekt „Jalgratturikoolituse õpperaja elemendid” toetab üldhariduskoolides läbiviidava jalgratturikoolituse praktilise sõiduõppe tundide tegevusi.
Loe lähemalt

Infobrošüür lapsevanematele

lapse ohutu sõidutamine autos KL
Lugema!

Tule vabatahtlikuks!

Seisame ohutuse eest
Lugema!

Lastesari „Märka märki!”

märka märki
Vaatama!