Vaegnägijatele

Liikluskasvatus.ee - siit leiad, sõltumata vanusest ja peamistest liikumisviisidest, huvitavat, mitmekesist ning olulist infot liiklusohutuse teemadel. Siin on mänge, videoklippe ning muid infomaterjale.

Põnevat avastamist!

LK_avaleht_ootame kandidaate lo auhindadele

Ootame kandidaate Liiklusohutuse auhinnale

Transpordiamet ootab 18. oktoobrini nominente liiklusohutuse auhinnale. Transpordiamet tunnustab liiklusohutuse ja –hariduse edendajaid. Liiklusohutuse auhinnaga tänatakse traditsiooniliselt selle valdkonna Eesti silmapaistvamaid kohalikke omavalitsusi, ettevõtteid, koostööpartnereid, sündmusi, õpetajaid ja ettevõtlikke inimesi.
Loe lähemalt
Kooliaasta alguse lugemissoovitus

Infomaterjal „Tark laps kooliteel"

Kooli mineva lapsega on oluline harjutada kooliteel liiklemist erinevatel kellaaegadel ja ilmastikuoludes. See, mis on täiskasvanule iseenesest mõistetav, ei pruugi olla arusaadav lapsele. Vanema ja lapse toetuseks oleme loonud voldiku, mis on suurepärane abimees, et meelde tuletada turvalise ja ohutu liiklemise põhitõed.
Loe lähemalt
Lugemissoovitus_liiklusaabits

Õpperaamat „Liiklusaabits"

Liiklusaabits on raamat, mis nii õpetaja kui ka lapsevanema juhendamisel õpetab last liikluses õigesti käituma. Õppematerjal aitab õpetajal lõimida liiklusteemat igapäevasesse õppetöösse, sisaldades ülesandeid nii lapsele iseseisvaks lahendamiseks kui ka tunnis arutlemiseks. Raamat on mõeldud 1.–2. klassi õpilastele. Mõned ülesanded aabitsas on lapsele iseseisvaks lahendamiseks, mõned koos täiskasvanuga arutlemiseks.
Loe lähemalt
kergliikur

Sina juhid, tee seda õigesti!

Kergliikuriga liigeldes oled sõidukijuht ja pead käituma vastavalt!
- Kanna alati kiivrit
- Sõida alati üksi
- Jalakäijate läheduses vähenda kiirust
- Sõidutee ületa jalakäija kiirusel
- Pargi teistega arvestavalt
Loe lähemalt

Kergliikurijuhi peamised reeglid

LK_avaleht_kergliikuri peamised reeglid
Lugema!

Mängud

LK_avaleht_mängud
Mängima!

Liiklusohutuse virtuaaltuurid

Lk_avaleht_liiklusohutus.agamina.ee
Avastama!